kontakt 

Metallist ja klaasist elementide disain, projekteerimine, tootmine ning paigaldus. Meie käest saad vajadusel ka ehitusalast konsultatsiooni.

võta meiega ühendust

Helista meile tööpäeviti 09.00 - 18.00 telefonil +372 5566 9560, saada meile
e-mail aadressil info@metkon.ee või võta ühendust kontaktivormi kaudu. Vastame sulle kiirelt.

Metkon Projekt OÜ

Mihkel Leps
Juhataja

Hoiu 14, Laagri, 76 401
Harju maakond

Reg: 14084934
Kmkr: EE101894717

ASUKOHT

Hoiu 14, Laagri

Telefon

Vastame tööpäeviti 09.00-18.00

Saada e-post

Teeme sulle hea pakkumise

korduvAd küsimused

Mis ettevõte on Metkon Projekt?

Metkon Projekt OÜ on aastal 2016 asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Meie peamiseks tegevusalaks on metalli-ja klaastoodete tööstuslik projekteerimine, tootmine ja valmistoodangu paigaldamine. Toodame erinevaid tüüpi metall-ja klaaselemente. 

Metkon Projekt OÜ on olnud oma tegevuse ajal edukas – oleme alates esimesest tegevusaastast regulaarselt kasvatanud ettevõtte tootmismahte, kliendibaasi ning ehitussektorile pakutavaid teenuseid. Tänaseks oleme kogenud ja usaldusväärne partner ehituse peatöövõtjatele.

Missuguseid projekte on Metkon Projekt teinud?

Metkon Projekt tööde hulka kuulub enam kui 200 valminud projekti. Kõik tööd on olnud eriilmselised ning oleme tulemustega väga rahul. Samuti on rahul tulemustega ka meie kliendid ning koostööpartnerid.  Valiku viimaste aastate töödest leiad siit: metkon.ee/tehtud-tood

Kes on teie koostööpartnerid?

Meie peamised kliendid on ehituse peatöövõtjad, kinnisvarahaldajad ning-arendajad. Meie partneriteks on läbi aegade olnud Mitt & Perlebach, Metropoli Ehitus, Astlanda Ehitus, FUND Ehitus, Merko Ehitus ning paljud teised.

Mis teenuseid Metkon Projekt pakub?

Metkon Projekt pakub oma klientidele ehitusalast konsultatsiooni, projekteerimise teenust ning valminud elementide paigaldamise ning transporditeenust.

Mis tooteid Metkon Projekt toodab?

Metkon Projekt valmistab klaasist ja metallist piirdeid, treppe ning ehituslikke elemente. Loe lähemalt siit: metkon.ee/mida-teeme