Anname sulle garantii

Kõik meie tooted ja teenused omavad kindlat garantiid. Peame kvaliteeti väga oluliseks ning pingutame selle nimel, et meie teenused ja tooted vastaksid kõrgetele standarditele.

Garantii põhimõtted

 

METKON Projekt OÜ annab oma valmistatud toodetele garantii. Meie garantii annab klientidele õiguse nõuda garantii tingimuste rakendumise korralt toodete väljavahetamist,  materjali väljavahetamist või ülevärvimise kulude hüvitamist.

Vastutame toote mittevastavuse eest vastavalt lepingu tingimustele, mis ilmnevad kahe aasta jooksul peale toote paigaldamist objektile.

Garantiiaeg on 24 kuud alates tööde üleandmisest kliendile. Üleandmisega algab ka garnatiiaeg. Juhul, kui peame garantii korras töid teostama, siis teeme seda viisil, mis objekti kasutajat kõige vähem segab.

Meie koostööpartneritel ja tellijatel on alati võimalus saada lisainformatsiooni garantii iseloomu kohta. Äriklientidele pakub Metkon Projekt garantiiaegse tagatise võimalust.

Tagame omaltpoolt, et valminud toodetel säilivad garantiiaja jooksul sihipärase kasutamise korral vajalikud ohutuse ja kasutamise omadused.

On hea teada, et meiepoolsed garantiitingimused rakenduvad vaid siis, kui meie sertifitseeritud töötajad on toote objektile transportinud ja paigaldanud.

Garantiinõude läbivaatamise eeltingimuseks on nõue, et garantiitingimustele vastav toode oleks tellimuse numbri või mõne muu ostuprotsessi tõendava dokumendi järgi tuvastatav.

Garantiinõude esitamiseks palume pöörduda meie poole kirjalikult kasutades sellek meie veebilehel olevat kontaktivormi.

korduvAd küsimused

Mis ettevõte on Metkon Projekt?

Metkon Projekt OÜ on aastal 2016 asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Meie peamiseks tegevusalaks on metalli-ja klaastoodete tööstuslik projekteerimine, tootmine ja valmistoodangu paigaldamine. Toodame erinevaid tüüpi metall-ja klaaselemente. 

Metkon Projekt OÜ on olnud oma tegevuse ajal edukas – oleme alates esimesest tegevusaastast regulaarselt kasvatanud ettevõtte tootmismahte, kliendibaasi ning ehitussektorile pakutavaid teenuseid. Tänaseks oleme kogenud ja usaldusväärne partner ehituse peatöövõtjatele.

Missuguseid projekte on Metkon Projekt teinud?

Metkon Projekt tööde hulka kuulub enam kui 200 valminud projekti. Kõik tööd on olnud eriilmselised ning oleme tulemustega väga rahul. Samuti on rahul tulemustega ka meie kliendid ning koostööpartnerid.  Valiku viimaste aastate töödest leiad siit: metkon.ee/tehtud-tood

Kes on teie koostööpartnerid?

Meie peamised kliendid on ehituse peatöövõtjad, kinnisvarahaldajad ning-arendajad. Meie partneriteks on läbi aegade olnud Mitt & Perlebach, Metropoli Ehitus, Astlanda Ehitus, FUND Ehitus, Merko Ehitus ning paljud teised.

Mis teenuseid Metkon Projekt pakub?

Metkon Projekt pakub oma klientidele ehitusalast konsultatsiooni, projekteerimise teenust ning valminud elementide paigaldamise ning transporditeenust.

Mis tooteid Metkon Projekt toodab?

Metkon Projekt valmistab klaasist ja metallist piirdeid, treppe ning ehituslikke elemente. Loe lähemalt siit: metkon.ee/mida-teeme

tehtud tööd

Meile meeldib näha oma tööd ümbritsevas linnapildis. Vaata lähemalt meie töid, mille üle me uhked oleme.

meie tooted

Meie tegevusalaks on metalli-ja klaastoodete tööstuslik projekteerimine, tootmine ja paigaldus.

meie teenused

Meie käest saad asjalikku konsultatsiooni seoses metallist ja klaasist piirete tootmisega.

küsi pakkumist - vastame kiiresti

Projekteerime, toodame ja paigaldame metallpiirdeid ning klaaspiirdeid.

Metkon Projekt OÜ
Saku 13 a, Tallinn, 11313

Reg: 14084934
Kmkr: EE101894717