Kes me oleme

Disainime, projekteerime, toodame ja paigaldame metallist ning klaasist piirdeid. Metkon Projekti meeskond on ehituse peatöövõtjatele, arendajatele ning kinnisvara haldajatele usaldusväärne partner.

Kes me oleme

Metkon Projekt OÜ on aastal 2016 asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Meie peamiseks tegevusalaks on metalli-ja klaastoodete tööstuslik projekteerimine, tootmine ja valmistoodangu paigaldamine. Toodame erinevaid tüüpi metall-ja klaaselemente.

Meie peamised kliendid on ehituse peatöövõtjad, kinnisvarahaldajad ning-arendajad. Ettevõtte juht Mihkel Leps on metallitööstuse erinevates valdkondades olnud tegev juba üle 15 aasta.

 

klaasist piirded

Põhitegevusalana disainime, projekteerime, toodame ja paigaldame metallist ning klaasist piirdeid (rõdud, aiad,väravad,vaheseinad,uksed). Lisaks piiretele valmistame eritellimusel treppe ning suuremahulisi klaas-ja metallelemente hoonetele (fassaadid, kandevkonstruktsioonid, disainielemendid).

Metkon Projekt OÜ on olnud oma tegevuse ajal edukas – oleme alates esimesest tegevusaastast regulaarselt kasvatanud ettevõtte tootmismahte, kliendibaasi ning ehitussektorile pakutavaid teenuseid. Tänaseks oleme kogenud ja usaldusväärne partner ehituse peatöövõtjatele.

Metkon Projekt OÜ meeskonnnas on kogenud projekteerijad, head projektijuhid ning tootmisjuhid. Lisaks sellele on meie meeskonnas piisavalt paigaldajaid – nii saame pakkuda paindlikku ja kiiret koostööd oma partneritele. Meie meeskonna moodustavad tublid ja kohusetundlikud Eesti spetsialistid.

Meie projekteerijad on kogenud insenerid, kes suudavad luua ka kõige keerukamaid lahendusi arvestades ehitusobjekti iseloomu. Meie teenuse juurde kuulub vajadusel projekteeritud elementide kooskõlastamine Päästeameti ja muude järelvalve organitega.

Projekti dokumentatsiooni anname tellijale üle digitaalselt, vajadusel esitame dokumendid ka paberkandjal.

Tegutsemisaja jooksul oleme loonud head partnerlussuhted ehituse peatöövõtjatega. Seetõttu teame hästi, kuidas olla mitte lihtsalt hea partner, vaid kuidas olla suurepärane partner.

Võid kindel olla, et vastame alati sinu kõnedele ning kokkulepitud tööd saavad alati tehtud kokkulepitud ajal, kokkuleptud mahus ning kokkulepitud hinnaga.

Omalt poolt pakume klaastoodetele ning metalltoodetele garantiid ning parima ja kestva tulemuse saavutamiseks paigaldame meie poolt toodetud elemendid alati ise.

Meie partnerid

Meie koostööpartnerikteks on ehituse peatöövõtjad ja kinnisvara arendajad. Siin on valik koostööpartnereid, kes meid usaldavad. Oleme rõõmsad hea koostöö üle.

mida me teeme

Valmistame kvaliteetseid metallpiirdeid ja klaasipiirdeid. Disainime, projekteerime ja paigaldame.

meie tooted

Meie tegevusalaks on metalli-ja klaastoodete tööstuslik projekteerimine, tootmine ja paigaldus.

meie teenused

Meie käest saad asjalikku konsultatsiooni seoses metallist ja klaasist piirete tootmisega.

3 põhjust, miks meiga koostööd teha

Kogemus

Oleme kogenud metallpiirete ning klaaspiirete tootmisel.

Garantii

Saame tellitud tooted valmis kokkulepitud ajal ning kokkulepitud hinnaga.

konsultatsioon

Anname sulle asjalikku abi ja nõustame tasuta.

küsi pakkumist - vastame kiiresti

Projekteerime, toodame ja paigaldame metallpiirdeid ning klaaspiirdeid.

Metkon Projekt OÜ
Saku 13 a, Tallinn, 11313

Reg: 14084934
Kmkr: EE101894717